2021'de Web Sitenizi Güncellemek mi İstiyorsunuz?

2021'de Web Sitenizi Güncellemek mi İstiyorsunuz?
2021'de Web Sitenizi Güncellemek mi İstiyorsunuz?

Yeni Yıl başlangıcı, web sitenize bakmak ve önümüzdeki yıl için onu nasıl geliştirebileceğiniz hakkında düşünmek için iyi bir zamandır. Web siteleri hiçbir zaman statik olmamalıdır. En başarılı web siteleri, bloglar, haberler, bilgiler ve kaynaklar gibi içerikler eklenerek sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir.

Peki bu yıl web sitenizi nasıl güncelleyebilirsiniz?

Siteyi Yeniden Tasarlayın

Dikkate alınması gereken ilk şey, web sitenizi profesyonel bir tasarımcı tarafından yeniden tasarlayıp tasarlayamayacağınızdır.

Siteniz eski ve biraz modası geçmiş görünüyor mu? Yeni, modern ve çekici, sizin sitenizin çok basit görünmesine neden olan başka web sitelerine rastladınız mı?  

Rakiplerinizin web sitelerine göz atın. Sizinkinden daha mı iyi? Sizinkini yenilemek için iyileştirmeler yapabilir misiniz?

Sizin için neler yapabileceklerini görmek için profesyonel bir tasarımcı ile iletişime geçin. Web Tasarım Sistemleri'nde her tür işletme ve kuruluş için yüzlerce web siteleri tasarladık ve sizin içinde 2021'de harika görünecek profesyonel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı deneyimi yüksek, modern, şık bir web sitesi tasarlayabiliriz.

Neyin Çalışmadığını Anlayın

Şu anda web sitenizde neyin çalışmadığını ciddi şekilde düşünün. Ziyaretçiler, yapmalarını istediğiniz eylemi gerçekleştiriyor mu? Bülteninize kaydolan, blogunuza yorum yapan, ürünlerinizi satın alan yeterince kişi var mı?

Bu konuda size yardımcı olması için Google Analytics'i kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz araca kaydolduktan sonra, web siteniz hakkında bir dizi istatistiğe erişebilirsiniz veya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz.

Google Analytics hakkında daha detaylı bilgi almak için Web sitenizi analiz etmek için hangi istatistikleri gözlemlemelisiniz? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Örneğin, ziyaretçilerinizin nereden geldiğini ve onları doğru şekilde hedefleyip hedeflemediğinizi öğrenebilirsiniz. Hangi sayfaları ziyaret ediyorlar? Hangi eylemleri gerçekleştirirler? Hangi blog yazılarını okumayı seviyorlar?

Ziyaretçilerin web sitenizi nasıl bulup onlarla nasıl etkileşimde bulunduğunu ne kadar çok öğrenirseniz, iyileştirme yapmak için o kadar iyi bir konumda olursunuz.

Bir İçerik Stratejisi Geliştirin

Web sitelerinin başarısı ve başarısızlığı içeriklerine bağlıdır. Gerçek yanlızca web sitesindeki içerik değil, aynı zamanda üçüncü taraf sitelerde yayınladığınız içeriktir.

İçeriğiniz için gerçekten bir strateji geliştirmediyseniz, 2021 yılı için bir strateji düşünmenin tam zamanı.

İçerik stratejinizi iyileştirmenin yolları hakkında yazmış olduğumuz Etkili İçerik Tanıtımı İçin 5 Kolay İpucu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Keşfetmek istediğiniz konuları, fikirleri ve temaları bulun ve Google Analytics araştırmanızı kullanarak mevcut içeriği popülerliğine göre derecelendirin. Ne tür içeriğin iyi iş çıkardığını ve en çok hangi içeriğin etkileşim getirdiğini öğrenmek için diğer sektör bloglarını ve web sitelerini okuyun.

Yazılı içerikle yetinmeyin, aşağıdakiler dahil diğer içerik türlerine de odaklanın: 

· Fotoğraflar;

· Videolar;

· Sunumlar;

· İnfografikler.

Test Et ve Tekrar Test Et

Tahmine dayalı değişiklikler yapmaktansa, bunun yerine A / B ayırma testini kullanın. Ana sayfanızın farklı sürümlerini oluşturun (web sitesi tasarımcıları bu konuda size yardımcı olabilir) ve hangisinin belirli bir süre boyunca ziyaretçilerden en iyi yanıtı sağladığını görün.

İlgili verilere sahip olduğunuzda, bunu ana sayfanızı ve sitenizdeki diğer sayfaları iyileştirmek için kullanabilirsiniz ve bununla yetinmek zorunda değilsiniz. Testler, web sitenize ince ayar yapmak ve daha iyi performans göstermesi için sürekli olarak kullanabileceğiniz bir süreçtir.

Web Sitenizi Güncellemenin Tam Zamanı

Yeni Yıl başlangıcı, web sitenize bir güncelleme yapmak için her zaman harika bir fırsattır. Sitenizi iyileştirmek için yapabileceğiniz pek çok şey vardır, bu nedenle, önümüzdeki yıl için web sitenizin, iyi durumda olduğundan emin olmak ve sitenizde yapabileceğiniz güncellemeleri düşünmek için şimdi zaman ayırın.

Web Sitesi Tasarımı hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle iletişime geçin veya hemen 0850 403 9833 numaralı telefondan bizi arayın !

Bu makalenin uzunluğu 477 kelimedir.

Bu makale 2021-01-03 tarihinde yayınlanmıştır.

Kategori: Web Tasarım

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.