Web Tasarım Sistemleri Marka ve Patent Tescil

Acaba diye korkmayın, ihtiyacınız olan herşeyi siz belirleyin biz tescilliyelim !

WebTasarımSistemleri olarak İsminizi, markanızı koruma altına alarak ,her türlü sahte ürün ve hizmete dur diyebilirsiniz. Logonuzu devlet koruması altına almak, marka tescili sayesinde, markanızın gücüne güç katmak ve kurumsal itibarınızı zirvelere taşımak isterseniz hizmetimiz sizinle. Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet, maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Marka Tescil Hizmeti

Marka, bir teşebbüsün mal veya hizmetlerini bir başka teşebbüsün mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dâhil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretleri içerir.

Patent Tescil Hizmeti

Patent tescil , genel anlamda teknik yeniliklere verilen bir koruma belgesidir. Sınai Mülkiyet anlamında patentler; yeni olan, sanayiye uygulanabilen ve tekniğin bilinen durumunu aşan buluşlar için buluş sahibine belirli bir süre buluşunu üretme, kullanma, satma veya ihraç etme hakkı veren koruma belgeleridir. Patentler teknolojik yeniliklerin üretilmesi, buluşçuların korunması ve bilginin yaygınlaştırılması için elzemdir. Bu gün dünyadaki birçok gelişmiş ülkenin teknolojik olarak önde olmasının bir sebebi de iyi bir patent tescil korumasına sahip olmalarıdır. Patent koruması için sanıldığının aksine dünyayı yerinden oynatan buluş yapmak gerekmez. Yeni olan, sanayiye uygulanabilen ve tekniğin bilinen durumunu aşan herhangi bir yenilik için patent koruması elde edilebilir.
Bize Yazın

Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli bir değerdir.

Teklif Formu

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi bize anlatırsanız işlemlerin nasıl süreceği ve ödemeniz gereken kesin fiyat hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.