HİZMET ÇEŞİTLERİ

Marka ve Patent Tescil Hizmeti

Marka ve Patent tescili günümüzde daha da önem kazanmaya başlamıştır. Marka Tescil, sadakat sözleşmesinin üretici ve tüketici lehine, kanunlar ile korunmasının adıdır. Patent Tescil ise, En basit ifade ile bir buluşu veya yeni bir ürünü ortaya çıkaran kişinin, bu buluş veya ürün üzerindeki haklarını güvence altına almaktır.

marka tescil, patent tescil, marka patent, marka patent sorgulama, patent sorgulama, marka araştırma, türk patent sorgulama

🎯 Acaba diye korkmayın, ihtiyacınız olan her şeyi siz belirleyin biz tescilleyelim!

Web Tasarım Sistemleri aracılığıyla İsminizi veya markanızı koruma altına alarak, hakkınızda çıkacak her türlü sahte ürün veya hizmete dur diyebilirsiniz. Logonuzu devlet koruması altına almak, marka tescili sayesinde markanızın gücüne güç katmak ve kurumsal itibarınızı zirvelere taşımak isterseniz profesyonel olarak hizmetinizdeyiz. Ayrıca bütün tescil hizmetlerimizi minimum maliyet, maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir Marka ve Patent Tescil hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım, reklam ve pazarlama ekibimize bırakmaktır.

Türkiye'nin ödüllü web tasarım ve yazılım ajansı olan Web Tasarım Sistemleri olarak sunduğumuz profesyonel Marka ve Patent Tescil hizmetimiz ile ilgili Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Marka Tescil Hizmeti

Marka, bir teşebbüsün mal veya hizmetlerini bir başka teşebbüsün mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dâhil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretleri içerir.

Patent Tescil Hizmeti

Patent tescil , genel anlamda teknik yeniliklere verilen bir koruma belgesidir. Sınai Mülkiyet anlamında patentler; yeni olan, sanayiye uygulanabilen ve tekniğin bilinen durumunu aşan buluşlar için buluş sahibine belirli bir süre buluşunu üretme, kullanma, satma veya ihraç etme hakkı veren koruma belgeleridir. Patentler teknolojik yeniliklerin üretilmesi, buluşçuların korunması ve bilginin yaygınlaştırılması için elzemdir. Bu gün dünyadaki birçok gelişmiş ülkenin teknolojik olarak önde olmasının bir sebebi de iyi bir patent tescil korumasına sahip olmalarıdır. Patent koruması için sanıldığının aksine dünyayı yerinden oynatan buluş yapmak gerekmez. Yeni olan, sanayiye uygulanabilen ve tekniğin bilinen durumunu aşan herhangi bir yenilik için patent koruması elde edilebilir.

Marka ve Patent Tescil Hakkında Merak Edilen Sorular

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.