Web Tasarım Sistemleri Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemli. Bu sebeple yaptığımız her sözleşmede müşterilerimizin maddi ve manevi her türlü bilgi paylaşımları ve özlük bilgi haklarını kanun önünde koruyabilmek için gizlilik sözleşmesi imzalarız. Tüm bilgileriniz kanunen Web Tasarım Sistemleri güvencesinde işlenir.

Temel Prensipler :

* Firmalardan edinilmiş tüm yazılı yada elektronik bilgiler iş sözleşmesinin bitimine mütakip 2 hafta içerisinde Web Tasarım Sistemleri bilgisayarlarından silinir.

* Gönderilmiş tüm bilgiler müşteri web sitesinde yayınlanmak üzere müşteri tarafından aksi belirtilmemişse yayınlanır. Resimler veya bilgiler novasta tarafından 3. Kişilerle paylaşılmaz, kullanılmaz. Fakat bilgilerin web sitesi aracılığı ile müşteri izni dışındaki kişiler tarafından kullanılması Web Tasarım Sistemleri'ni bağlamaz.

* Web Tasarım Sistemleri edinilmiş ftp , hosting kontrol, domain kontrol vb. Bilgileri hepsini iş sözleşmesinin bitimine mütakip bilgisayarlarından siler. Ftp,hosting ve domain şifrelerinin değiştirilmesi konusunda müşterisine bilgilendirme maili gönderir.Web Tasarım Sistemleri'nin kendi hosting hizmetini kullanan firmalar için herhangi bir silme işlemi kullanılmaz.

* Usb, cd, dvd vb mecralarla gelen dijital medya ve bilgiler iş sözleşmesi bitimine mütakip müşteri trafından geri alınmamış ise imha edilir.

* Sözlü olarak dile getirilmiş bilgi ve sırlar için Web Tasarım Sistemlerinden hak talep edilemez.

* Her iş sözleşmesine mütakip firmalar ile gizlilik sözleşmesi imzalanır. Web Tasarım Sistemleri gizlilik sözleşmesi müşterisinin haklarını korumaya yönelik müşterinin sektörüne göre özel olarak düzenlenir.
Bize Yazın

Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli bir değerdir.

Teklif Formu

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi bize anlatırsanız işlemlerin nasıl süreceği ve ödemeniz gereken kesin fiyat hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.