Web Tasarım Sistemleri Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Dijital pazarı en iyi şekilde kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz !

Sosyal medya reklamcılığı her geçen gün daha karmaşık ve uzmanlık gerektiren bir alan konumunda. Dijital reklamcılığın önemli bir ayağını oluşturan sosyal medya reklamlarınızın yönetimi konusunda firmanıza gerekli desteği WebTasarımSistemleri olarak, uzman kadromuzla sağlamaktayız.
Öncelikle firmanızın sosyal medya analizi yapılarak, sektörel olarak mecra yönetiminizin belirlenmesi, sosyal medya reklam bütçenizin oranlarının tespit edilerek, gerekli düzenlemelerin yapılması ile işe başlanır.
Sosyal medya ortamı dinamik ve gündemi sürekli değişen bir ortam olduğundan, reklamlarınızın yönetimi güncel siyasi ve toplumsal olaylar göz önüne alınarak yayımlanır. Bu sayede bütçenizin optimum şekilde değerlendirilmesi ve maksimum verim alınabilmesi için gerekli tüm birleşenler profesyonel bir biçimde yönetilir.

Sosyal Medya Reklamcılığı'na Genel Bakış

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Sosyal Medya Reklamcılığı ile Sağladığımız Faydalar

Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi, Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması, Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması, Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.
Bize Yazın

Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli bir değerdir.

Teklif Formu

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi bize anlatırsanız işlemlerin nasıl süreceği ve ödemeniz gereken kesin fiyat hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.