KURUMSAL

Web Tasarım İş Başvurusu

Web tasarım alanında uzaktan çalışma ile faaliyet göstermek isteyen, Lise, Ön Lisans veya Lisans mezunu kişilere, tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışma fırsatı sunuyoruz. Web tasarım ve web geliştirme alanına yetkinlik sahibi olan veya kendisini geliştirmek isteyen herkes, Türkiye'nin herhangi bir yerindeki evinden çalışarak bizlere katılabilir.

Uzaktan Çalışma Programları

Meslek lisesi veya Teknik lise, Ön lisans ve Lisans öğrencileri veya mezun olup bu alanda çalışmak isteyen kişilere sunduğumuz uzaktan çalışma progrmları. Aşağıda belirttiğimiz programlarımızdan bir veya birden fazlasının sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız, hemen başvurun!

Web Tasarımı ve Kodlama

Web Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri

Web Programcılığı

Yazılım Teknolojileri

Web Geliştirme

Başvuru Koşulları

Başvuruda bulunacak kişilerde bulunması gereken azami beceriler;
- HTML (Orta veya İleri Seviye)
- CSS (Orta veya İleri Seviye)
- Javascript (Giriş veya Orta Seviye)

Başlangıç aşamasında çalışma faaliyetleri genel çerçevede şu şekilde olacaktır;
- HTML CSS ve Javascript dilleri ile sayfa ve asset geliştirme.
- Adobe XD, Figma veya diğer türlerde oluşturulmuş tasarımları, HTML CSS ile koda dökme
- Responsive tasarım geliştirme ve dönüştürme.
- İçerik yönetim programlarımız aracılığıyla altyapı, tasarım ve içerik yönetimi.
- Geri kalan faaliyetler beceri ve yönelimlerinize göre değerlendirilecektir.

Başvuruda bulunacak kişilerin sağlaması gereken şartlar;
- Kendisine ait, web tasarımı için yeterli donanıma sahip bir bilgisayar
- Şirket içi görüntülü görüşmelerde kullanmaya elverişli web kamerası

Önemli Bilgilendirmeler

Çalışmalar sırasında şirket içinde yapılacak görüşmeler, Google Meet uygulaması üzerinden gerçekleştirilir. Personel belirlenen mesai saatleri içerisinde bu program üzerinde devamlı olarak erişime hazır halde bulunmalıdır.

Uzaktan çalışma programı kapsamında işe alınan personele yol ve yemek ücreti verilmeyecektir.

Uzaktan çalışma planına dahil olan kişiler, çalışmaya elverişli, sakin ve rahatsız edilmeyeceği ortamı sağlamakla yükümlüdür.

Tam zamanlı iş planında çalışma saatleri standart olarak, hafta içi 09:00 - 18:00 ve Cumartesi günü 09:00 - 13:00. Çalışma saatleri dönemsel olarak, talebe yahut ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir.

Yarı zamanlı iş planında çalışma saatleri standart olarak hafta içi 5 gün, günde 5 saat ve haftada 25 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Bunun dışında kalan mesai başlangıç saati ve haftalık çalışma saatlerinde değişiklik, talebe yahut ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir.

Çalışma şartlarının kabul edilmesini takiben, işe başlayacak kişiden 2-4 hafta aralığında yasal deneme süreci talep edilebilir.

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.