Web Tasarım Sistemleri Kurumsal Kimlik

Şirketinizin büyüklüğü ya da yapısı ne olursa olsun kurumsal kimliğiniz olsun !

Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavramı WebTasarımSistemleri partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir.
Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelidir. WebTasarımSistemleri, bunlara ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Çalışması Nedir ?

Kurumsal kimlik çalışması, şirketinizin interaktif ortamda ve pazarlamada ilk adım tanıtım aracıdır. WebTasarımSistemleri, bu bağlamda kurumsal kimliğe önem veren tüm firmalara ve kurumsal kimlik çalışması yaptırmak isteyen tüm şahıslara uzman kadrosuyla araştırmalar yapıp neler yapılması konusunda yönlendirerek kurumsal kimlik çalışmalarında en uygun fiyatı çıkartmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması yapan firmaları çok iyi tespit edip referansları kuvvetli kurumlarla çalışmak en doğru karar olacaktır.
Bu çalışmalar firmanızın çalışma akışı içerisinde bütünsel bir algı oluşturacaktır. Yazı karakterlerinizden başlayan ve renklerinize kadar uzanan bu bütünlük müşteri ve yatırımcı ilişkilerinizde imajınızı oluşturucaktır. İşte bu noktada kurumsal kimliğinizi sizin adınıza 10 yıldır bu alanda hizmet veren firmamız şekillendirecektir.

Kurumsal Kimliğin Unsurları Nelerdir ?

Kurumsal davranış, Kurumsal iletişim, Kurum felsefesi, Kurum Kültürü, Kurum Kimliği buu ifadeler esas alınarak oluşturulmuş bir kimlik ancak kurumun hedeflerini, kalitesini ve ilkesini dışarıya yansıtabiliyorsa tam olarak başarıya ulaşmış demektir. Fakat dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var ki o da bu süreç içerisinde kurumsal kimlik kendini yenileyebilmeli, modern kalabilmeli ve zaman içerisinde özelliğini kaybetmemelidir.
Bize Yazın

Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli bir değerdir.

Teklif Formu

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi bize anlatırsanız işlemlerin nasıl süreceği ve ödemeniz gereken kesin fiyat hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.