KURUMSAL

Hakkımızda

→  Biz Kimiz ?

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel çalışan ama bir o kadar amatör ruha sahip bir ekip ile yola çıktık.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. 10 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, 3D Tasarım ve Modelleme, Animasyon, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırını sizler belirlediniz.

WebTasarımSistemleri, size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunar. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder ve beklentilerinizi çözüme kavuşturur.
Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki Projeye kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.

→  Neden Biz ?

Özgün web siteleri tasarlıyoruz, Yazmaktan sıkılmıyoruz. Güncel çizgiler kullanarak, kaliteli ve özgün içerikler hazırlıyoruz. Sizi ve firmanızı en doğru şekilde tanıtıyor, sizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak web tasarımları hazırlıyoruz. Profesyonel, hızlı, arama motoru dostu web siteleri tasarlıyoruz. Taleplerinizi doğru anlıyor, sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Aldığımız işi tüm kontroller yapıldıktan sonra hatasız olarak zamanında teslim ediyoruz.

Siz farkında olmadan zaman zaman web sitenizin alt yapısında çalışmalar yapıyor, teknolojik gelişmelere paralel web sitenizi geliştiriyoruz. Zaman zaman web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını kontrol ediyor, arama motorlarının algoritma değişikliklerine göre önlemler alarak sıralama yerinizi korumanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin yap/bitir olmadığının bilincindeyiz. Hizmet sonrası sorun ve taleplerinizde her zaman yanınızdayız. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra dostluğumuz her geçen gün artarak devam ediyor. Bizi aradığınız her an ulaşabiliyorsunuz. Başarı merdiveninizde basamakları tırmanmanıza katkıda bulunmak ve sizlerle birlikte biz de zirve yolunda ilerlemek istiyoruz.

Web Tasarım Sistemleri teknoloji Web Tasarım Sistemleri cloud

Teknoloji

Veri Tabanı Güvenliği, Web ve Mobil Uygulama Geliştirme, İçerik Yönetim Sistemi, Api Entegrasyonları, Kalite Güvence Testi, Ürün Entegrasyonu, Duyarlı Mobil Geliştirme, Arge, Wireframe, Drone Senaryoları, Profesyonel Görüntülem

Web Tasarım Sistemleri yol haritası Web Tasarım Sistemleri cloud
Yol Haritası

Yaratıcı Konsept Geliştirme, Marka ve Kimlik Tasarımı, Planlama, Kampanya Geliştirme, Kullanılabilirlik Testi, Bilgi Mimarisi, İçerik Geliştirme, Görsel Tasarım, Kullanıcı Senaryoları, Site Haritası, Kurgulama

Web Tasarım Sistemleri strateji Web Tasarım Sistemleri cloud
Strateji

Araştırma, Rekabetçi Denetim, Kullanıcı Deneyimleri, İş Analizi, Dijital Strateji, Deneyimsel Strateji, İçerik Stratejisi, Analitik Raporlama, Gerçek Zamanlı Ölçümler, Duyarlılık Analizi ve Yönetimi, Empati

Kurumsal Tanıtım Filmi

Özenle tasarladığımız tanıtım filmimiz ile firmamız hakkında siz değerli müşterilerimizin ön bilgi edinmesini sağlıyoruz. Web Tasarım Sistemleri olarak Web dünyasıdaki tüm ihtiyaçlarınızın farkındayız ve mümkün olan her alanda destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Her Biri Alanında Uzman ve İşine Aşık Ekibimizi Yakından Tanıyın.
Web Tasarım Sistemleri team member
Project Manager
Selman ÇANKAYA

Projeleri tasarlarken az konuşur, hatta bazen meditasyon yaşadığını düşünebilirsiniz.

Web Tasarım Sistemleri team member
Software Developer
Yusuf ÇANKAYA

Yazılımlarına yapılan milyonlarca $ teklifi reddettiği söylentileriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Web Tasarım Sistemleri team member
Web Master
Berk CEBECİ

Büyük yazılım firmaları kendisini transfer etmek istemesine rağmen onlara randevu vermemekte ısrarlı.

Web Tasarım Sistemleri team member
Web Developer
Cansın BULUT

Bazı çevrelerce 12 programlama dili bildiği söylense de aslında kaç dil bildiğini kendisi de kestiremiyor

Web Tasarım Sistemleri team member
Art Manager
Gökçe UYANIK

Yaptığı Tasarımların güzelliğine kapılan kişilerin bir funclub kurduğu iddia edilmekte.

Web Tasarım Sistemleri-wts team member
graphic designer
Duygu EROĞLU

Tasarımın olmazsa olmazı. Projelere kattıklarıyla daima bizimle olmasını diliyoruz

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.