KURUMSAL

Staj Başvurusu

Sevgili öğrenciler ve staj başvuru sahipleri, Web Tasarım Sistemleri olarak, staj programlarımıza başvuran adaylarımıza en doğru değerlendirme yöntemlerini uygulamak için tekniklerimizi sürekli geliştiriyoruz. Deneyimlerimizden yararlanmak, kendini geliştirmek ve kariyeri için güçlü bir adım atmak isteyen tüm Lise, Ön Lisans ve Lisans öğrencilerine kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Staj Programları

Meslek lisesi veya Teknik lise son sınıf, Ön lisans ve Lisans öğrencilerine sunduğumuz staj progrmları. Aşağıda belirttiğimiz staj programlarımızdan bir veya birden fazlasının sizin için uygun olduğunu ve Firmamız için en ideal stajyerin siz olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen başvurun!

Web Tasarımı ve Kodlama Stajı

Web Teknolojileri Stajı

Bilişim Teknolojileri Stajı

Web Programcılığı Stajı

Yazılım Teknolojileri Stajı

Web Geliştirme Stajı

Veri Tabanı Programcılığı Stajı

Staj Başvuru Koşulları

Pandemi sürecinin başından itibaren firma olarak tamamen uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunuyoruz. Aynı şekilde stajyerler de canlı görüşme uygulamaları aracılığıyla çalışmalarını uzaktan sürdüreceklerdir. Dolayısıyla başvuru yapmadan önce, bu durumun okulunuz için sorun teşkil edip etmeyeceğini netleştiriniz.

Başvuruda bulunacak stajyerlerde bulunması gereken azami beceriler;
- HTML (Başlangıç veya Orta Seviye)
- CSS (Başlangıç veya Orta Seviye)
- Javascript (Başlangıç veya Orta Seviye)

Stajyerler faaliyetleri genel çerçevede şu şekilde olacaktır;
- HTML CSS ve Javascript dilleri ile sayfa ve asset geliştirme.
- Responsive tasarım geliştirme ve dönüştürme.
- İçerik yönetim programlarımız aracılığıyla altyapı, tasarım ve içerik yönetimi.
- Geri kalan faaliyetler beceri ve yönelimlerinize göre değerlendirilecektir.

Stajyer maaşı ve ücretler hakkında ön başvuru görüşmeleri tamamlandıktan sonra bilgi verilecektir. Göstereceğiniz faaliyetler ve becerileriniz doğrultusunda ücretler başlarken veya sonradan farklı şekilde değerlendirilebilir.

Başvuru Kanalları

Staj başvuru yapacak olan öğrencilerin dikkate alması gereken önemli bir husus, detaylı şekilde hazırlanmış olan bir CV'ye sahip olmaları gerekmektedir. CV'lerinizi aşağıda belirttiğimiz kanallar ile bize iletmeniz yeterli olacaktır. Göndermiş olduğunuz CV'ler maksimum 2 iş günü içerisinde değerlendirilecek ve başvurunuzun durumu size bildirilecektir.

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.