Web Tasarımcınıza Sormanız Gereken 5 Soru

Web Tasarımcınıza Sormanız Gereken 5 Soru
Web Tasarımcınıza Sormanız Gereken 5 Soru

İyi tasarlanmış, göz alıcı ve bilgilendirici bir web sitesine sahip olmak, belki de işletmenizi tanıtmanın, mal ve hizmetlerinizin başarılı bir şekilde pazarlanmasını sağlamanın ve genel olarak işletmenizin adının ve varlığının sürekli olmasını sağlamanın temel anahtarlarından biridir.

Profesyonel ve deneyimli bir web sitesi tasarım şirketi (Web Tasarım Sistemleri bizim gibi) ile, işletmenizi dijital ortama taşımak isteyebilirsiniz. Ancak bir web sitesi oluşturmak, kendi hedefinize ve rehberliğinize bağlı olan iki yönlü bir süreçtir.

İş amaçlarınıza ve hedeflerinize hizmet eden web sitesine ulaşmak için sormanızı önerdiğimiz 5 soruyu burada bulabilirsiniz.

1. Örnekler, fiyat ve ödeme koşulları

Şirketin oluşturduğu diğer sitelerin örneklerini görmeyi isteyerek, web sitenizin stili, üslubu ve tasarımı hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca, istediğiniz tasarıma benzer olanlar için kendi bütçenizi hazırlayabilmeniz için ilgili her site için uygulanan fiyatları da sorabilirsiniz.

Ödeme koşulları hakkında soru sorarken, belirli aşamaya ulaşıldığında talep edilen ek ödemeler ve ekstra revizyon yapıldığında ödeme talep edenlerden, tüm ödemeyi peşin talep eden şirketlerden kaçınmak isteyebilirsiniz.

2. Şablon mu yoksa özel tasarım mı?

Oldukça ucuz olma ihtimalleri yüksek olsa da, mevcut şablonlar üzerine inşa edilen web siteleri daha az esnekliğe ve özel olarak oluşturulmuş olanlara göre yaratıcı ve yaratıcı tasarım için daha az kapsama sahiptir.

Tasarım şirketinin tercihi nedir ve her iki yaklaşım da kullanılırsa fiyatlar nasıl karşılaştırılır?

3. Duyarlı bir web sitesi tasarımı mı olacak?

Web sitenizin bir masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefondan kolayca ve etkili bir şekilde erişilebilen duyarlı bir web sitesi olup olmadığını sormanızı önerir .

Sitenin yükleme şekli mobil kullanım için optimize edilmiş mi yoksa masaüstünde görüntülenen sitenin daha küçük bir versiyonu mu?

4. İçeriği kim yazıyor?

Web sitesi tasarım ajansınız, siteniz için gerekli içeriği yazmayı ve arama motorları için optimize etmeyi teklif edebilir. Dahil edilmek için önemli olduğunu düşündüğünüz içerik çeşitlerinin kısa bir özetini veya listesini sağlamanızı istemelidirler.

İçeriği kendiniz yazmayı tercih ederseniz, bu SEO anahtar kelimelerini dahil etmek ve uygun olabilecek ton, stil ve kelime sayısının bir açıklaması için tartışmak yine de önemli olabilir.

5. Olası sonuçlar

Yeni web sitenizin başarısı ve ürettiği sonuçlar elbette bir dizi faktöre bağlıdır - en azından sunduğunuz mal veya hizmetlerin doğası, bunlar için pazarın mevcut durumu ve sitedeki pazarlama kampanyaları gibi etkenler sizi etkileyebilir.

Bununla birlikte, bu birçok değişkene rağmen, web sitesi tasarım ajansınızın, en azından, yönlendirdiği işteki olası büyüme hakkında görüş sunması beklenmelidir.

Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle iletişime geçin veya hemen 0850 403 9833 numaralı telefondan bizi arayın !

Bu makalenin uzunluğu 369 kelimedir.

Bu makale 2021-01-02 tarihinde yayınlanmıştır.

Kategori: Web Tasarım

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.