Müşteri İncelemelerini Web Sitenize Nasıl Uygulayabilirsiniz?

Müşteri İncelemelerini Web Sitenize Nasıl Uygulayabilirsiniz?
Müşteri İncelemelerini Web Sitenize Nasıl Uygulayabilirsiniz?

Aşağıdakilerin, sunduğunuz ürünler ve hizmetler hakkında yapılan incelemelerinin ve referansların müşteriler üzerinde doğrudan etkili olduğuna dair hiç şüphe yok.

·   potansiyel müşteriler arasında itibarınızı ve itibarınızı arttırın;

·   müşterilerin ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında sahip olabileceği bazı soruları yanıtlayın; 

·   Müşterilerin, ürün ve hizmetlerinizi başkalarının nasıl kullandığını görmelerine olanak tanıyın;

·   sizden aldıkları hizmetin standardını nasıl derecelendirdiklerini.

Web sitenize müşteri incelemeleri ve yorumları dahil etmenin gerekliliğini anlayın;

Rakiplerinizdeb bir adım önde olmak için web sitesi tasarım şirketinizi referanslara, incelemelere ve yorumlara biraz odaklanmaya ikna etmeye değer.

İncelemelerin kalitesi

Web sitenize gelen herhangi bir ziyaretçi, görünen incelemelerin ve yorumların gerçek olup olmadığını kendilerine soracaktır. Aslında araştırmalar, müşterilerin çoğunun çevrimiçi incelemeleri kişisel önerilerden daha ikna edici ve etkili bulduğunu göstermiştir.

Bu güvenilirliği ve müşterilerinizin saygısını korumak için, kaçınmak isteyebileceğiniz bazı şeyler vardır:

·  sahte olumlu incelemeler yazmak veya sizin için yazılmış sahte incelemeler yapmak - bunlar, er ya da geç sahte onaylar verdiğinizi fark edecek olan müşterilerinizi yanıltmaktan daha iyi bir amaca hizmet etmeyebilir.

·  Rakiplerinizin ürünleri ve hizmetleri hakkında sahte olumsuz yorumlar yayınlamak - bunlar aynı zamanda potansiyel müşterileri yanıltmak ve yanlış bilgilendirmek için de tasarlanmıştır. Bu adil olmayan ticaret, aldatma keşfedilirse ve keşfedildiğinde size geri tepebilir;

·  olumlu eleştiriler toplamak ve olumsuz yorumları bastırmak - bu, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili incelemeleri ve yorumları içeren web sayfalarında dengesiz ve değersiz bir his yaratabilir. 

·  Web sitenizde hangi incelemelerin ve yorumların yayınlanacağını seçerken gerekli tüm özen ve adaletin kullanılması - bir miktar seçiciliğin dahil olacağı neredeyse kesindir, ancak adil ve eşit bir şekilde yapılmalıdır.

İncelemeler ve arama motorları

Web sitenizde müşteri yorumlarını uygulama ile ilgili önemli kriterlerden ikincisi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ile ilgili tüm önemli sorularla ilgilidir.

SEO kritik bir pazarlama aracıdır ve web tarayıcılarının arama motoruna girdikleri arama terimlerine göre ziyaretçileri web sitenize çekmeye yardımcı olur.

Büyük arama motorlarının web sitelerini ulusal veya yerel arama terimlerine göre sıralamak için belirli kurallara ve kriterlere sahip olduğunu unutmamak isteyebilirsiniz. Doğal olarak, büyük olasılıkla üst sıralarda yer alan ancak aynı zamanda hedef pazarınızı ve bunun web arama terimlerinden alınan ulusal veya yerel düzeydeki sonuçlarla en iyi şekilde sunulup sunulmayacağını da yansıtan bir liste istersiniz.

 Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle iletişime geçin veya hemen 0850 403 9833 numaralı telefondan bizi arayın !

Bu makalenin uzunluğu 338 kelimedir.

Bu makale 2021-01-02 tarihinde yayınlanmıştır.

Kategori: Web Tasarım

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.