Neden Web Sitelerinizde Hazır Şablon Kullanmamalısınız!

Neden Web Sitelerinizde Hazır Şablon Kullanmamalısınız!
Neden Web Sitelerinizde Hazır Şablon Kullanmamalısınız!

Bir web sitesi kurmak bugünlerde hiç olmadığı kadar kolay. Artık mevcut olan sayısız ücretsiz şablonla, birkaç dakika içinde teknik olarak kendi web sitenizi oluşturabiliyorsunuz.

Ancak bu hazır şablonlar kimi zaman kişisel blogunuz için uygun olsa da, Firmanız için gerçekten harika bir fikir mi? Bir şablon satın almanın sizin için her zaman doğru çözüm olmamasının ve özel bir tasarım yaptırmanın en iyi seçenek olmasının birkaç nedeni vardır.

Rekabette Öne Çıkmanız Gerekiyor

Özellikle küçük işletmeler için WordPress kullanmanın avantajları olsa da, WordPress  veya başka bir platformda ücretsiz bir şablonla ilgili sorunlardan biri, onu kullanan tek kişi olmayacak olmanızdır. Aynı veya benzer tasarımlara sahip binlerce başka web sitesi olabilir ve bu, marka imajınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Web siteniz diğerlerinden farklı görünmelidir. Profesyonel, benzersiz ve marka kimliğinize sadık olmalıdır. Bir web sitesi hazır bir şablon kullandığında genellikle basittir ve bu basitlik, sitenizi ziyaretçiler için daha az akılda kalıcı hale getirebilir.

Esasen, sitenizin benzersiz olmasını istiyorsanız, özel bir tasarım tek seçenektir.

Bir Web Sitesi Gereksinimlerinize Özgü Olmalıdır

Şablonlarla, genellikle düzen, yazı tipleri, araçlar, renkler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda alanda taviz vermek zorunda kalacaksınız. Özelleştirme genellikle belirli bir dereceye kadar mümkün olsa da nadiren istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz ve çoğu zaman sadece ince ayar yapabilirsiniz.

Web Tasarım Sistemleri olarak oluşturduğumuz gibi profesyonel bir web sitesi tasarımı ile, tam olarak istediğinizi elde edersiniz, özel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz etrafında tasarlanır. Yazı tipleri, başlıklar, resimler ve renk şeması gibi ince özelliklerin yanı sıra bir haber bülteni, blog ve ödeme işleme gibi ek özellikler, hepsi birlikte uyum içinde çalışacaktır.

Projenize özel bir tasarımcı sizinle birlikte çalışacak, siteyi sıfırdan tasarlayacak ve her unsur satışlarınızı artırmaya ve marka imajınızı iyileştirmeye odaklanacaktır.

İşletmeniz Büyürken Web Siteniz Uyum Sağlamalıdır

Bir geliştiricinin hazır temasını ne zaman güncellemeyi bırakıp sizi zor durumda bırakacağını asla bilemezsiniz. Eski bir temanın güvenlik sorunları ve hataları olabilir ve bu durum, işinizi ciddi şekilde etkileyebilir.

Ancak size özel tasarlanmış profesyonel bir web sitesi ile, zaman içinde onu büyütebilecek ve değişen ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz gibi uyarlayabileceksiniz.

Potansiyel Büyümenize Engel Olmayın

Şablonlar, web sitenizi yayınlamanın daha kolay, daha hızlı ve daha ucuz bir yoludur. Ancak bu durum onları daha iyi yapmaz. İşletmenizden gerçekten taviz vermek istiyor musunuz? Özel web sitenize biraz daha fazla zaman ve para harcarsanız, Hedeflediğiniz kitleye ulaşmayı ve satışların artmasını kolaylıkla görebilirsiniz.

En basit ve en ucuz çözümler, özellikle işiniz söz konusu olduğunda genellikle en iyisi değildir. Özellikle web tasarım ve yazılım sektöründe ucuz olan hiçbir şey kesinlikle kaliteli değildir. Bazı küçük işletmeler bir hazır şablonu tercih edebilirken, bu genellikle ciddi işletmeler için çok kötü bir fikir olabilir. Özgünlük önemlidir ve web sitenizin diğerleri gibi görünmesini istemezsiniz. Bunun yerine, sitenizin işletmeniz için zaman içinde büyümenize yardımcı olacak benzersiz ve etkili bir araç olmasını istersiniz.

Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında bir uzmanla görüşmek için bizimle iletişime geçin veya hemen 0850 403 9833 numaralı telefondan bizi arayın !

Bu makalenin uzunluğu 427 kelimedir.

Bu makale 2021-01-05 tarihinde yayınlanmıştır.

Kategori: Web Tasarım

Görüş ve Önerileriniz için Bize Yazın

Görüş, öneri ve taleplerinizi almak, Aklınıza takılanları veya sormak istediklerinizi cevaplamak bizim için en önemli değerdir. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, Uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Projeleriniz için Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Aklınızdan geçen projeyi veya yapılmasını istediğiniz işi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize anlatırsanız, sürecin nasıl işleyeceği ve projenizin net fiyatlandırması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Bilmenizi isteriz ki, yürüttüğümüz projelerde üstün tasarım ve profesyonelliği her zaman birinci planda tutmaktayız.